Geodeta Warszawa Białołęka – oferta usług geodezyjnych

Geodeta Warszawa Białołęka – oferta usług geodezyjnych

Geodeta Warszawa Białołęka oraz jego usługi, potrzebny jest wszędzie tam, gdzie powstaje nowy obiekt budowlany. Z racji, iż miasta rozwijają się w intensywnym tempie, usługi geodezyjne są bardzo pożądane.
Geodeta Warszawa Białołęka to wszechstronna oferta usług wchodzących w zakres geodezji. Geodeta Warszawa Białołęka to specjalista posiadający wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do realizowania swoich usług.
Podejmujemy współpracę w zakresie wykonania usług geodezyjnych z różnymi podmiotami: z instytucjami, wszelkiego rodzaju firmami, jak również z osobami prywatnymi. Oferowane przez naszych specjalistów usługi są realizowane na najwyższym poziomie. Naszym zleceniodawcom gwarantujemy jak najkrótszy czas realizacji zadania, terminowość wywiązywania się z usługi oraz precyzyjność i dokładność w działaniu.

Geodeta Warszawa Białołęka – co oferujemy?

Geodeta Warszawa Białołęka podejmuje się wszelkiego rodzaju zleceń w zakresie ogólnie pojętej geodezji. Wykonujemy wszelkie kontrolne pomiary, które są realizowane podczas trwania prac budowlanych. Poza tym, robimy profile podłużne konkretnego terenu, a także jego przekrój poprzeczny. Sporządzamy również wytyczenia oraz różne pomiary, stanowiące inwentaryzację geodezyjną po zakończeniu budowy (dotyczy to min. przyłączenia gazu, prądu czy kanalizacji).
Geodeta Warszawa Białołęka ma za zadanie także wykonywanie map sytuacyjno – wysokościowych, które powstają w formie analogowej, bądź cyfrowej. Dzięki geodezyjnym mapom, pracę mają ułatwioną przedstawiciele takich zawodów jak architekt i projektant.
Posiadamy także wszelkie uprawnienia do sporządzania i prowadzenia dokumentacji geodezyjnej przy budowie nowych obiektów sportowych, lub przy ich przebudowie – wszelkie boiska, hale sportowe, stadiony.
Do pozostałych zadań, jakie realizuje geodeta Warszawa Białołęka należy min: obsługa montażu, podział nieruchomości, podział ze względu na poszerzenia pasów drogowych, podziały nieruchomości należących do terenów leśnych czy rolnych, kontrola prawnego stanu nieruchomości i wiele innych zadań.