Sala zabaw dla dzieci – idealna zamiast placu zabaw!

Sala zabaw dla dzieci – idealna zamiast placu zabaw!

 

Pada deszcz i wyjście na plac zabaw odpada? W takim przypadku świetnym pomysłem na wesoły dzień jest wizyta w centrum zabaw dla dzieci – w takiej sali żaden maluch nie będzie się nudził, ponieważ czeka na niego mnóstwo rozrywek!

 

Dzisiaj sal zabaw dla dzieci jest naprawdę bardzo dużo i można korzystać z nich w niemalże każdym większym mieście na mapie Polski. Niektóre działają także w centrach handlowych. W tego rodzaju bawialniach dostępnych jest wiele wspaniałych pomysłów na zabawę – zarówno samemu, jak i z innymi dziećmi.

 

Co można znaleźć w salach zabaw? To przede wszystkim ogromne konstrukcje zabawowe, które zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach. Na maluchy czekają tutaj zjeżdżalnie, baseny pełne piłeczek, przejścia tubowe, ścianki wspinaczkowe, góry, które można zdobywać, także takie atrakcje jak sieci do wspinania, dmuchane zamki do skakania, kreatywne stoły, bujaki, a to tylko część możliwości, ponieważ każda sala jest nieco inna. Uzupełnieniem mogą być na przykład fontanny do zabawy z piłeczkami, armatki na piłeczki, samochodziki do jazdy, także niektóre sale posiadają barki, gdzie dzieci mogą wypić coś i przekąsić pomiędzy harcami.

 

Niektóre sale zabaw dla dzieci urządzają również imprezy grupowe dla maluchów – najczęściej są to urodziny, które na pewno na długo pozostaną w pamięci ich małych uczestników. Również to plus dla rodziców, ponieważ na miejscu dzieci nie tylko będą mogły się bawić, ale również będzie czekał na nie catering, dlatego nie trzeba już niczego szykować we własnym zakresie.

 

Jeżeli interesuje cię tego rodzaju miejsce na urodziny dziecka, bez problemu znajdziesz je w mieście Warszawa, na przykład w dzielnicy Ursynów. Pamiętaj jednak o tym, że w względu na duże zainteresowanie tego rodzaju ofertami warto wykonać wcześniejszą rezerwację, aby mieć pewność, że danego dnia będzie wolne miejsce.

 

Adresy sal zabaw znajdziesz bez problemu na stronach internetowych. Cena zabawy to zwykle około 20-25 złotych bez ograniczeń czasowych. W niektórych centrach można wykupić również karnety na daną liczbę wejść.